Изборни предмет ОСНОВЕ МОЛЕКУЛАРНЕ ВИРУСОЛОГИЈЕ – важно обавештење о потписивању индекса

Драге колеге,

Један мали, али битан подсетник:

Изборни предмет ”Основе молекуларне вирусологије” се завршава 27. децембра. Од тог тренутка Тест завршне провере знања биће недоступан за даље коришћење!

Само положен Тест омогућава успешан завршетак курса и до бијање потписа за оверу семестра и излазак на испит!

И друга, веома важна информација:

У понедељак, 30. децембра 2019. године биће организовано потписивање индекса.

Неопходно је да донесете индексе секретару Института за микробиологију и имунологију Славици Марјановић у понедељак 30. децембра између 9 и 11.30 часова. Индекси не морају бити донети лично.

Индексе попуните по следећем принципу:

Назив предмета:          Основе молекуларне вирусологије

колона ”Предавања”:  10

колона ”Остало”:         20

…и оставите код Секретара отворене на страни где сте те информације написали.

Индекси ће бити потписани и спремни да их преузмете већ око 12 часова истог дана, тако да ћете имати довољно времена да оверите семестар.

Напомена: Потписе у индекс могу добити само студенти који су успешно завршили курс изборне наставе, односно положили завршни он-лајн тест! Још једном подсећамо да тест неће бити доступан након 27. децембра.

Индексе потписује проф. др Маја Ћупић.

Ако имате питања, будите слободни да пишете у свако доба на marko.jankovic@med.bg.ac.rs или поставите питање на самом Ретикулуму.

Детаљне информације везане за потписивање индекса, Тест и Испит су такође доступне на сајту Ретикулума / Основе молекуларне вирусологије 2019/2020 / Силабус предмета.

Срдачан поздрав,

Ваша Вирусолошка екипа